Inschrijving Westlander Business Trophy is geopend!

Op zaterdag 17 juni 2023 vindt dit unieke zeilevenement plaats, waarbij authentieke zeilschepen van ruim 100 jaar oud worden gebruikt. Lezers worden uitgenodigd om met een team van collega’s, klanten, relaties of vrienden deel te nemen aan deze gezellige, actieve en volledig verzorgde dag op en rondom het water van de Foppenplas in Maasland. Ervaring met zeilen is niet nodig, want de deelnemers worden onder leiding van een ervaren schipper begeleid tijdens twee zeilwedstrijden tegen de andere teams.

Het evenement begint om 9.30 uur en eindigt rond 20.00 uur. De opbrengst van de Westlander Business Trophy gaat volledig naar Scouting Kwintsheul, een vereniging die volledig draait op vrijwilligers en waarbij zo’n 100 jeugdleden actief zijn.

Meer informatie over de Westlander Business Trophy is te vinden op de website www.westlanderbusinesstrophy.nl. Voor vragen en aanmeldingen kan er contact worden opgenomen met de organisatie via [email protected]